چین صفحه نمایش OOH سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Kevin Woo

شماره تلفن : www.starvisionx.com

WhatsApp : +8618101899103

Free call

ویژگی های صفحه نمایش تبلیغات دیجیتال در فضای باز

February 18, 2022

آخرین اخبار شرکت ویژگی های صفحه نمایش تبلیغات دیجیتال در فضای باز

محبوبیت نمایش تبلیغات رسانه ای در فضای باز باعث توسعه سریع بازار ماشین های تبلیغاتی در فضای باز شده است و سایه آن را می توان در میادین شهر، پارک های شهر، ایستگاه های مترو، جاذبه های گردشگری، بندر هوایی و مکان های دیگر مشاهده کرد.دو نوع نمایشگر دیجیتال وجود دارد: تابلوهای ال سی دی تبلیغاتی و نمایشگر LED و دستگاه تبلیغاتی را نیز می توان با توجه به سبک به توتم تبلیغاتی روی زمین و صفحه نمایش تبلیغاتی دیواری تقسیم کرد.چه بارانی باشد و چه آفتابی، تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز می توانند به طور معمول کار کنند و فیلم ها را پخش کنند، که راحتی و سرعت را برای برنامه ریزی تبلیغات در فضای باز و انتشار اطلاعات به ارمغان می آورد.

ویژگی های دستگاه تبلیغات در فضای باز چیست؟

1. صفحه نمایش LCD با روشنایی بالا، تحت نور مستقیم منبع نور با چقرمگی بالا، صفحه نمایش هنوز هم می تواند تصویر فوق العاده واضح را به طور معمول نشان دهد.

2. روشنایی صفحه نمایش روشنایی را به طور خودکار همراه با قدرت منبع نور تنظیم می کند، کاهش عملکرد و صرفه جویی در انرژی را کاهش می دهد.

3. سیستم دمای ثابت داخلی، سیستم عامل اگزوز حرارتی با هوا خنک، تهویه مطبوع.هنگامی که دما پایین است، تجهیزات دستگاه به طور خودکار دمای محیط ساختار داخلی مناسب را تنظیم می کند.هنگامی که دمای محیط در تابستان بالا باشد، سیستم عامل اگزوز حرارتی به طور خودکار گرما را تخلیه می کند تا اطمینان حاصل شود که ماشین آلات و تجهیزات در محدوده دمایی محیطی قابل استفاده استفاده می شوند.

4. دستگاه تبلیغات در فضای باز دارای عملکردهای اساسی مانند ضد آب، ضد رسوب، ضد انفجار، ضد شوک الکتریکی، مقاوم در برابر خوردگی، ضد آب و ضد سرقت و با IP65 ضد آب است.

5. انواع فایل های قابل اجرا در فرمت های مختلف: تصاویر، محتوای متنی، صوتی و تصویری، صفحات وب، اسناد، دما، ویجت ها.

6. ماشین و تجهیزات را از راه دور کنترل کنید تا به خوبی روشن و خاموش شود، و کنترل از راه دور محتوای خاص را اعلام می کند.

7. دستگاه تبلیغات در فضای باز برای 24 ساعت کار مداوم برای پخش ویدیو مناسب است که تقاضای تبلیغ کنندگان برای تبلیغات را برآورده می کند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما