چین صفحه نمایش OOH سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Kevin Woo

شماره تلفن : www.starvisionx.com

WhatsApp : +8618101899103

Free call

Starvision Help Client از OOH به DOOH

May 16, 2022

آخرین اخبار شرکت Starvision Help Client از OOH به DOOH

مشتری گرانقدر ما، یکی از شرکت‌های پیشرو رسانه‌های فضای باز ایتالیا، سال‌هاست با ما کار می‌کند و در طول این سال‌ها، ما در مجموع تقریباً 500 دستگاه موپی، از جمله موپی دیواری، پوستر نور شهری ایستاده آزاد و پیمایشی عرضه کرده‌ایم.این دارایی ها به طور گسترده در فرودگاه ها، ایستگاه های مترو، خیابان ها، پارک ها و غیره مستقر شده اند.و به لطف موقعیت عالی خود، mupi در چند سال گذشته یک تجارت سودآور برای مشتری ما بوده است.

 

با افزایش تقاضا برای DOOH و PDOOH در صنعت، مشتری ما تصمیم گرفت با تغییر دادن موپی موجود به صفحه نمایش دیجیتال، در DOOH سرمایه گذاری کند.به دلایل زیست محیطی و صرفه جویی در هزینه، ساختار اصلی موجود موپی را حفظ کردیم و ساختار در را به دلیل تفاوت در اندازه قابل مشاهده بین پوستر 6 ورق و صفحه نمایش LCD 75 اینچی دوباره طراحی کردیم.

آخرین اخبار شرکت Starvision Help Client از OOH به DOOH  0

 

برای واحد داخلی، ما یک پنل صنعتی 75 اینچی 500nits 4K ال‌جی، ساختار نصب و همچنین یک دوربین دیجیتال برای تجزیه و تحلیل مخاطبان و یک MINI PC صنعتی، بلندگوهای استریو و فن‌ها برای خنک‌سازی ادغام کردیم.

آخرین اخبار شرکت Starvision Help Client از OOH به DOOH  1

 

پس از نمونه سازی و آزمایش، اکنون بیش از 150 عدد صفحه نمایش و ساختار دیجیتال 75 اینچی را با موفقیت برای تبدیل mupi به نمایشگر دیجیتال تحویل داده ایم.

 

 

در مورد موپی موجود در فضای باز، با توجه به محیط خشن در فضای باز، ما باید با محیط روشنایی بالا، اثر نور خورشید، گرمایش، رطوبت، ضد آب، ضد گرد و غبار و حتی خرابکاری مقابله کنیم، ما مسکن ضد آب را با سیستم خنک کننده هوشمند، مجهز طراحی و تولید می کنیم. صفحه نمایش 75 اینچی و 86 اینچی با روشنایی 3000 نیت، با پوشش شیشه ای ضد انعکاس محافظت می شود تا از خوانایی صفحه در زیر نور خورشید اطمینان حاصل شود.

آخرین اخبار شرکت Starvision Help Client از OOH به DOOH  2

 

آخرین اخبار شرکت Starvision Help Client از OOH به DOOH  3

 

آخرین اخبار شرکت Starvision Help Client از OOH به DOOH  4

 

آخرین اخبار شرکت Starvision Help Client از OOH به DOOH  5

Starvision متعهد است که شریک مادام العمری برای مشتریان رسانه های خارج از منزل خود باشد و با طراحی صنعتی، مهندسی و قابلیت های تولید خود، ما نه تنها محصولات، بلکه راه حل هایی را برای به حداکثر رساندن مزایا برای شرکای خود ارائه می دهیم.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما